МУСЛИНСКО ЌЕБЕ РОЗЕВО ДВОСТРАНО

МУСЛИНСКО ЌЕБЕ РОЗЕВО ДВОСТРАНО

990 ден.
Шифра на производ: ЌЕБЕ МУСЛИНСКО РОЗЕВО СО ПОМ ПОМ
Достапност: На залиха
Количина:

Ќебе изработено од 100% памук

Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см)

Содржи рачно изработени детали (пом пом)

Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com
ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

МУСЛИНСКО ЌЕБЕ РОЗЕВО ДВОСТРАНО Ќебе изработено од 100% памук Димензија: 100cm x 80cm (+-2/3 см) Содржи рачно изработени детали (пом пом) Да се внимава при одржување/перење, се пере рачно или на програм за рачно перење/деликатно .. Category: Product #: ЌЕБЕ МУСЛИНСКО РОЗЕВО СО ПОМ ПОМ Regular price: 990 ден. 990 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje