ПОСТЕЛНИНА MUK

ПОСТЕЛНИНА MUK

1.390 ден.
Шифра на производ: ПОСТЕЛНИНА MUK
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ДИМЕНЗИЈА:

Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см); 

Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.)

Навлака за перница 45x35 см

Чаршав со ластик за душек 120x60см или 140x70см (димензијата се однесува само за чаршавчето со ластик) и димензијата се одбира во опции

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895

ПОСТЕЛНИНА MUK Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см);  Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.) Навлака за перница 45x35 см Чаршав со ластик за душек 120x60см или 140x70см (димензијата се однесува само за чаршавчето со ластик) и димензијата се одбира во опции .. Category: Product #: ПОСТЕЛНИНА MUK Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje