МАРАМА ЗА НОСЕЊЕ БЕБЕ

МАРАМА ЗА НОСЕЊЕ БЕБЕ

Остварете удобна и безбедна конекција со вашето бебе со користење на ELO. марамите за носење. Марамата создава средината во која вашето бебе се чувствува безбедно и смирено, како и помага во коликите (грчевите) и плачот кај бебето. Обезбедува приватност при доењето.

Карактеристики:

* Погодна за користење за возраст од 0 до 18 месеци или од 3 до 15 кг

*Флексибилна, адаптабилна и цврста

* Изработена од специјален материјал French Terry во комбинација со еластин

* Една големина соодветна за секој

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

-15%

Распродадено

МАРАМА ЗА НОСЕЊЕ БЕБЕ
..
1.790 ден.1.522 ден.
без ДДВ: 1.289 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895