Распродадено
ПОСТЕЛНИНА FOXY

ПОСТЕЛНИНА FOXY

1.390 ден.
Шифра на производ: ПОСТЕЛНИНА FOXY
Достапност: Распродадено
Количина:

Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см); 

Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.)

Навлака за перница 45x35 см

Чаршав со ластик за душек 120x60см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com
ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

ПОСТЕЛНИНА FOXY Постелнина изработена од органски памук составена од 3 дела ( за бебешко креветче со димензија 120x60 см);  Навлака за јорган 120x100 см (компатибилна со јорган од палетата на ELO.) Навлака за перница 45x35 см Чаршав со ластик за душек 120x60см. .. Category: Product #: ПОСТЕЛНИНА FOXY Regular price: 1.390 ден. 1.390 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje