ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ

Сите мајки знаат дека доењето е непроценливо важно но во исто време e и голем предизвик. Постојат многу производи за помош на мајките при доење но само со добар избор на производ кој би го користеле, доењето ќе ви стане пријатно искуство. Изработена од специфичен материјал и форма кои создаваат пријатност и комфорт кај вас и вашето малечко. 
Пробајте ја нашата перница за доење во облик на полумесечина и создадете ново искуство во доењето на вашето малечко.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

Распродадено

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.

Распродадено

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895