ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ

ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ

390 ден.
Шифра на производ: ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* ФОРМА:

Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец, со силиконско полнење. Димензија 7-8 см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS
ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец, со силиконско полнење. Димензија 7-8 см. .. Category: Product #: ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ Regular price: 390 ден. 390 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje