ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ

ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ

690 ден.
Шифра на производ: ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец со силиконско полнење. Димензија 28-30см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Elo © 2021. UKION SHOPS
ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец со силиконско полнење. Димензија 28-30см. .. Category: Product #: ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ Regular price: 690 ден. 690 Available from: Novelo Dizajn DOOEL Skopje