ПЛЕТЕНИ МЕКИ ИГРАЧКИ

ПЛЕТЕНИ МЕКИ ИГРАЧКИ
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ПЛЕТЕНИ ИГРАЧКИ
Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец, со силиконско полнење. Димензија 7..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
ПЛЕТЕНО ЗАЈЧЕ
Плетени играчки за глодање и играње. Изработени од памучен конец со силиконско полнење. Димензија 28..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Elo © 2021. UKION SHOPS

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com
ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка