АКСЕСОАРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
ПОНЧО ЗА ПЛАЖА
СОСТАВ: 100% МУСЛИН/ПАМУК ГОЛЕМИНА; 1-2 ГОДИНИ              ..
790 ден.672 ден.
без ДДВ: 569 ден.
-15%
БАЛДАХИН
Балдахин завеса за детска соба Димензии: 250x50 cm Состав: 100% органски памук/муслин, обрач 1..
4.990 ден.4.242 ден.
без ДДВ: 3.594 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

ДРВЕНА ИГРАЛНА
Состав: Дрво медијапан, фарбано со нетоскична водена боја Играчки: Дрво, коноп, филц ( 3 пар..
1.490 ден.1.267 ден.
без ДДВ: 1.073 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.1.182 ден.
без ДДВ: 1.001 ден.
-15%
ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ
..
1.390 ден.1.182 ден.
без ДДВ: 1.001 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно ме..
790 ден.672 ден.
без ДДВ: 569 ден.
-15%
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно ме..
790 ден.672 ден.
без ДДВ: 569 ден.
-15%
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно ме..
790 ден.672 ден.
без ДДВ: 569 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ
ОРГАНИЗАТОР ЗА КРЕВЕТЧЕ Соодветен за складирање на сите потребни работи за вашето дете на едно ме..
790 ден.672 ден.
без ДДВ: 569 ден.
Elo © 2022. UKION SHOPS

 

Новело Дизајн ДООЕЛ Скопје | ул. Наум Охридски 30, 1000 Скопје

Продажен салон: Народен Фронт 3/3 Скопје

Тел : +389 (0)78 406 420 | e-mail : novelodizajn@gmail.com

ЕМБС: 7384041 | ЕДБ : 4058019533770 | ДЕЈНОСТ: 46.42
жиро сметка 270073840410158 Халкбанка

https://www.google.com/maps/place/Naroden+Front+3,+Skopje+1000/@41.9928724,21.4187008,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135414360e1d3b01:0x4a55b6421758bc84!8m2!3d41.9928724!4d21.4208895