За новороденчиња

MUST-HAVES!

Се спремате за доаѓање на свет на вашето малечко? ЕЛО. ви подготви листа на работи кои ви се најнеопходи од првите денови на вашето новороденче, за безбеден и мирен сон, за нега, игра, за на прошетка… Производи кои се безбедни, функционални и нежни за чувствителната бебешка кожа.

есен/зима

COZY BLANKETS!

Органски, меки, безбедни за вашето бебе се двостраните ќебенца од новата колекција на ELO.

Најнови Дезени

Кошничка0
Нема продукти
Продолжи пазарење
0
X